Opinie o Finansero: Przegląd platformy i informacje

Finansero to jedna z najlepszych platform handlowych na rynku. Wielu inwestorów poleca ją w komentarzach na forach internetowych i w social media. Postanowiliśmy zweryfikować te informacje.

Finansero to jedna z najlepszych platform handlowych na rynku. Wielu inwestorów poleca ją w komentarzach na forach internetowych i w social media.

Opinie o Finansero są bardzo pozytywne. Użytkownicy twierdzą, że broker oferuje wysoki poziom usług, profesjonalne narzędzia handlowe, pomoc działu obsługi klienta i bezpieczeństwo.

Postanowiliśmy zweryfikować te informacje. Przeprowadziliśmy przegląd platformy Finansero. Przetestowaliśmy niektóre z funkcji.

Chcesz wiedzieć, co udało nam się ustalić? Sprawdźmy!

Opinie o Finansero

Co skłoniło nas do napisania recenzji Finansero? Wiele komentarzy w internecie. Przeczytaliśmy w nich pozytywne opinie o Finansero. Pojawiło się także kilka negatywnych uwag.

Właśnie z tego powodu, postanowiliśmy zweryfikować i sprawdzić działanie brokera. W tym momencie możemy stwierdzić, że wszelkie negatywne opinie są najprawdopodobniej wynikiem nieuczciwych działań konkurencji.

Autorzy wpisów dotyczących Finansero są jednomyślni jeśli chodzi o bogatą ofertę narzędzi i instrumentów finansowych oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Są zadowoleni z pomocy jaką otrzymują od działu obsługi klienta.

Jakie zalety wymieniają traderzy? Przede wszystkim to, że platforma ma intuicyjny interfejs. Jej obsługa nie sprawia żadnych trudności, nawet dla początkujących inwestorów.

Chcesz poznać szczegóły dotyczące oferty? Omówimy je w kolejnych sekcjach. Zostań z nami!

Narzędzia handlowe Finansero

Inwestorzy korzystający z usług Finansero, jako jedną z głównych zalet wymieniają narzędzia handlowe. Oferta prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Znajdziemy tu narzędzia słynne na całym świecie, między innymi Trading Insider i Autochartist.

Trading Insider

Trading Insider umożliwia sprawdzenie inwestycji innych użytkowników. Dzięki temu możesz zmienić swoją strategię handlową i spróbować metod stosowanych przez profesjonalnych inwestorów.

Pamiętaj jednak, że Finansero nie ponosi odpowiedzialności za przekazywane informacje. Nie weryfikuje ich ani nie sprawdza. To od ciebie zależy, czy i w jaki sposób, wykorzystasz zgromadzone dane.

Autochartist

Jednym z najbardziej rozbudowanych narzędzi handlowych, dostępnych na platformie Finansero, jest Autochartist. Narzędzie jest popularne wśród inwestorów na całym świecie.

Handlowcy wykorzystują Autochartsit ze względu na wysoką funkcjonalność i uniwersalność. To usługi, których mogą używać zarówno początkujący jak i zaawansowani traderzy.

Oto przykłady zastosowań tego narzędzia:

 • oszczędność czasu – Autochartst pozwala zaoszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na samodzielne analizowanie ruchów na rynkach finansowych;
 • pomoc w budowaniu strategii handlowej – dzięki danym, wykorzystywanych przez narzędzie, dowiesz się, w jaki sposób zmienić używaną strategię handlową;
 • wysoka funkcjonalność – znajdziesz tu tysiące wykresów, wskaźniki prawdopodobieństwa, prognozy, poziomy wsparcia i oporu, analizę techniczną, identyfikację znaczących wydarzeń handlowych, analizę ogromnych danych historycznych, analizę zmienności;
 • personalizacja narzędzia – dostosujesz funkcje i dane, które chcesz otrzymywać.

Autochartist to funkcjonalne i profesjonalne narzędzie handlowe, dostosowane do potrzeb i możliwości początkujących, ale i zaawansowanych inwestorów. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas, pogłębisz zdolności analityczne, poznasz wydarzenia, które mogą wpłynąć na ruchy na rynkach i jako pierwszy dowiesz się o wszelkich zmianach cenowych.

Czy już wiesz dlaczego Autochartist jest wyborem nr 1 wśród międzynarodowych inwestorów?

Wykresy

Broker Finansero oferuje także kilka rodzajów wykresów. Większość traderów decyduje się na użycie wykresów, z uwagi na mnogość informacji zawartych na tych obrazkach.

Wykresy przedstawiają, między innymi ruchy cen różnych par walutowych, towarów, indeksów, akcji oraz dane dotyczące samego procesu tradingu.

Finansero oferuje trzy rodzaje wykresów handlowych. Są to:

 • wykresy liniowe – najprostsze do odczytu wykresy handlowej, z których mogą korzystać nawet początkujących handlowych; znajdziesz tu także podstawowe informacje dotyczące zmian cen danego aktywa finansowego;
 • wykresy słupkowe – jeśli chcesz poznać cenę otwarcia lub zamknięcia pozycji, a także maksymalną i minimalną wartość wybranego instrumentu finansowego w określonym czasie, powinieneś skorzystać z wykresów słupkowych; znajdziesz tu przedstawienie trendów niedźwiedzich i byczych;
 • wykresy świecowe – świecowy typ wykresy może okazać się trudny do odczytu, zwłaszcza dla początkujących inwestorów; jest jednak profesjonalnym i ważnym źródłem danych dotyczących czterech punktów cenowych, czyli ceny otwarcia, ceny zamknięcia pozycji, najwyższy punkt cenowy i najniższą cenę na przestrzeni wybranego okresu; wykresy świecowe łączą w sobie wszystkie inne typy wykresów.

Finansero udostępnia kilka rodzajów wykresów finansowych. Inwestorzy z powodzeniem znajdą tu interesujące ich informacje handlowe.

Kalendarz ekonomiczny

Kalendarz ekonomiczny to narzędzie, z którego korzysta większość handlowców. Dzięki niemu inwestorzy otrzymują najświeższe informacje dotyczące światowych danych finansowych.

Kalendarz ekonomiczny platformy Finansero informuje o najważniejszych wydarzeniach, które mogą wpłynąć na efekt twoich transakcji. Jeszcze efektywniej będziesz zarządzać ryzykiem, zmodyfikujesz strategię handlową czy ustawisz codzienne powiadomienia.

Wyceny na żywo

Narzędzie dostarczające wycen na żywo, to nic innego jak aktualne ceny wybranych aktywów. Broker Finansero udostępnia wyceny akcji, kryptowalut, walut i surowców. Czy to przydatne? Jak najbardziej!

Otrzymujesz dostęp do wielu użytecznych informacji z poziomu jednej platformy handlowej. Nie musisz szukać w internecie najaktualniejszych cen instrumentów finansowych.

Najważniejsze wiadomości finansowe

Na oficjalnej stronie internetowej Finansero znajdziesz także najważniejsze wiadomości finansowe. Wspomnieliśmy wcześniej, że mają one wpływ na ceny wielu aktywów finansowych. W związku z tym, powinieneś być z nimi na bieżąco.

Taką możliwości oferuje ci Finansero. Wszelkie ważne wiadomości, znajdziesz bezpośrednio na platformie handlowej w zakładce z narzędziami.

Czy platforma jest bezpieczna?

Czy platforma Finansero jest bezpieczna? To pytanie przewija się przez wiele for internetowych czy kont w mediach społecznościowych.

Kwestia bezpieczeństwa jest bardzo ważna dla każdego inwestora. Traderzy chcą mieć pewność, że ich środki finansowe oraz dane osobowe są należycie chronione.

Sprawdziliśmy kwestie bezpieczeństwa i ochrony na oficjalnej stronie internetowej brokera Finansero. Oto, co udało nam się ustalić:

 • Finansero jest marką firmy Global Trade CIF Ltd.. To cypryjska firma inwestycyjna, licencjonowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) pod numerem licencji 190/13;
 • Finansero działa zgodnie z europejskim prawem, Dyrektywą Unii Europejskiej, Dyrektywą MiFID II;
 • działa zgodnie ze standardami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej;
 • Finansero udostępnia wiele form kontaktu z firmą; możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, numeru telefonu i kilku adresów e-mailowych;
 • Nowi inwestorzy mogą skorzystać z aż 10 chronionych, pierwszych transakcji (to oznacza, że twoje dziesięć pierwszych transakcji jest wolne od ryzyka, jeśli przegrasz, pieniądze wrócą na twoje konto, jeśli zyskasz, środki trafią na twoje konto depozytowe).

Jak już zapewne wiesz, broker Finansero jest bezpieczny, regulowany, przestrzega prawa obowiązującego na terenie Unii Europejskiej i dba o bezpieczeństwo twoje, twoich pieniędzy oraz twoich danych osobowych. Potwierdzają to także opinie o Finansero znalezione w internecie.

Proces rejestracji konta

Kolejną ważną sprawą jest przebieg procesu rejestracji konta nowego użytkownika. Sprawdziliśmy, jak wygląda.

Oto instrukcja, krok po kroku:

 1. Wejdź na oficjalną stronę internetową Finansero.
 2. Kliknij przycisk “Zaloguj się”, który znajdziesz w prawym, górnym rogu.
 3. Przejdź do opcji “Zarejestruj się”.
 4. Zarejestruj się za pomocą konta Google, konta Facebook, lub ręcznie, uzupełniając formularz rejestracyjny.
 5. Wpisz swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu wraz z numerem kierunkowym, adres e-mail i hasło.
 6. Dodaj kod weryfikacyjny i kliknij przycisk “utwórz konto”.
 7. Zostaniesz poproszony o przejście procesu weryfikacji konta.
 8. W tym celu prześlij wyraźne zdjęcie lub skan dokumenty, który potwierdzi twoją tożsamość. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy.
 9. Po pozytywnym wyniku weryfikacji tożsamości, twoje konto zostanie w pełni aktywowane.
 10. Skorzystaj z 10 pierwszych, bezpiecznych transakcji. W przypadku straty pieniędzy, zainwestowane środki wrócą do ciebie. Jeśli wygrasz w trybie demonstracyjnym, pieniądze także zasilą twoje konto depozytowe.

Rodzaje konta użytkownika

Finansero oferuje 9 poziomów kont dla swoich użytkowników. Poszczególne poziomy są przeznaczone dla innego typu klienta. Dzięki temu każdy inwestor znajdzie coś dla siebie.

Każde konto ma dostęp do profesjonalnych narzędzi handlowych, darmowego e-booka i treningu, osobistego agenta obsługi klienta oraz wiadomości POP UP. Rodzaje różnią się między sobą także wysokościami wymaganego depozytu.

Aby móc korzystać z poziomu pierwszego, inwestor powinien zgromadzić na swoim koncie depozytowym kwotę w przedziale $200 – $1,999. Poziom dziewiąty wymaga wpłaty $100,000 – ∞. To kolosalna różnica.

Podsumowanie opinii o Finansero

Opinie o Finansero są jednoznaczne. Broker jest jednym z najlepszych na rynku. To bezpieczna platforma, działająca zgodnie z prawem.

Początkujący i doświadczeni inwestorzy mogą skorzystać z usług Finansero. Szeroki wachlarz narzędzi handlowych sprawia, że znajdziesz tu właściwe rozwiązania.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i wysoki poziom obsługi potwierdzają opinie użytkowników, które przeczytaliśmy w internecie. Wielu klientów brokera dzieli się swoimi spostrzeżeniami na forach internetowych.

Jak już wspomnieliśmy, Finansero to jedna z najkorzystniejszych opcji brokerskich na rynku. Dołącz do grona zadowolonych traderów i przekonaj się, w jaki sposób działa.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.