ZACZNIJ TUTAJ

Witaj,

nazywam się Grzegorz Woźniak i witam Cię na blogu Fianse młodego Polaka, którego jestem autorem. Zakładam, że w tej chwili moje nazwisko nie mówi Ci zbyt wiele, w związku z czym postaram się w tym momencie przekonać Cię, że warto odwiedzać to miejsce oraz sprawić, żebyś od początku czuł się tu dobrze. W tym własnie celu powstała zakładka „zacznij tutaj”, która jest pewnego rodzaju instrukcją tego i streszczeniem założeń tego mojego bloga.

O mnie

Jak już wspomniałem we wstępie nazywam się Grzegorz Woźniak. Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii, a wiedzę teoretyczną zdobytą podczas studiów poszerzam o umiejętności praktyczne dzięki pracy na stanowisku doradcy klienta w jednym z banków. Pomimo tego, iż na co dzień pracuje w banku, to na blogu potrafię krytycznie ocenić działania tego typu instytucji czy doradców, m.in. – tutaj. Uważam, że najważniejszy jest obiektywizm oraz zgoda z samym sobą. Stworzyłem tego bloga, ponieważ obserwując codziennie moich klientów widzę, jak wielkie jest zapotrzebowanie na praktyczną wiedzę ekonomiczną, która pozwoliłaby uniknąć sztuczek wszelakich naciągaczy czy tzw. „promocji”, które są wyłącznie chwytem marketingowym.

O blogu

Finanse młodego Polaka to blog o finansach osobistych, który z założenia ma stanowić przewodnik po świecie finansów dla młodych ludzi. Strona jest kierowana głównie do młodych Polaków, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłym życiu i muszą nauczyć się świadomie dysponować swoimi pieniędzmi, ale jeżeli masz już ten etap za sobą, a potrzebujesz konkretnej wiedzy, to również zapraszam. Przecież młodość to stan umysłu, a nie wiek ;)

Artykuły na blogu dotyczą trzech głównych kategorii, które w pewien sposób są sobie bliskie (nawigacja kategorii znajduje się w panelu bocznym):

finanse – jak wskazuje sama nazwa strony jest to główna kategoria tekstów. Znajdziesz tutaj porady dotyczące oszczędzania, inwestowania, a także racjonalnego i świadomego gospodarowania pieniędzmi. Przy okazji dowiesz się jak analizować oferty bankowe, a także jak wybrać najlepszy bank dla siebie.

kariera zawodowa – w tym miejscu przeczytasz w jaki sposób podnosić swoje kwalifikacje, a co za tym idzie stawać się coraz bardziej atrakcyjnym na rynku pracy. Znajdziesz tutaj również praktyczne porady jak skutecznie szukać pracy, w jaki sposób negocjować podwyżkę i wiele innych istotnych z punktu widzenia młodego człowieka informacji.

motywacja – najluźniejsza kategoria, która ma na celu zmotywowanie Cię do działania oraz danie pozytywnego kopa, który sprawi, że spojrzysz na swoje możliwości bardziej optymistycznie.

Uwaga zarabiam

Jak już pewnie zauważyłeś na stronie znajdują się reklamy. Ze względu na to, że darzę Cię Czytelniku szacunkiem i chcę być szery to przyznaję, że dzięki tym reklamom oraz polecaniu produktów zarabiam. Nie są to astronomiczne kwoty (oczywiście liczę, że z czasem będą coraz wyższe), ale pozwalają na utrzymanie i reklamę strony. Na stronie polecam wyłącznie oferty i produkty, z których sam korzystam lub które dokładnie sprawdziłem i uważam za godne polecenia. Poza tym w żadnym wypadku nie zmuszam do korzystania z ofert, które polecam czy klikania w reklamy. Jasno przedstawiam fakt, dla kogo dana oferta jest korzystna, a jeżeli uważasz inaczej to śmiało możesz skorzystać z konkurencyjnej oferty. Jeżeli jednak zamierzasz skorzystać z polecanej przeze mnie oferty czy kliknąć w reklamę, to pamiętaj, że nie zarabiam na Tobie (Ty często masz możliwość skorzystania z oferty na preferencyjnych warunkach), ale płaci mi bezpośrednio instytucja którą polecam. Oczywiście również w góry dziękuje i postaram się by tych korzyści z odwiedzania bloga było coraz więcej.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub kontaktem ze mną przejdź do zakładki WSPÓŁPRACA, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje oraz formularz kontaktowy.

P.S.: Na koniec mam jeszcze prośbę do Ciebie. Zależy mi bardzo na promocji tego bloga, więc jeśli uważasz znajdujące się tu treści za wartościowe, poleć go proszę swoim znajomym i kliknij „Lubię to”. Dzięki temu będę mógł dotrzeć do szerszego grona osób, dla których finanse osobiste są ważne. Dziękuję Ci.