livesports

Aplikacja Livesports.pl – śledź wyniki sportowe gdziekolwiek jesteś

Nie samymi finansami żyje człowiek, a szczególnie w czasie wakacji warto się zrelaksować i poświęcić swoim pasjom. Chociaż na stronie poruszam zazwyczaj tematy finansowe i około finansowe, to dziś chciałbym przedstawić recenzję aplikacji mobilnej Livesports.pl – wyniki na żywo, która pozwoli wszystkim kibicom sportowym być na bieżąco z wynikami ich ulubionych drużyn.

Właśnie rozpoczęły się rozgrywki polskiej Ekstraklasy, polskie kluby grają w fazach wstępnych europejskich pucharów, a niebawem rozpoczną się zmagania w poważnych ligach zachodnich, więc warto pobrać nową aplikację stworzoną przez Livesports.pl i śledzić wyniki swoich ulubionych drużyn. Oczywiście Livesports.pl to nie tylko piłka nożna, ale również 25 innych dyscyplin sportowych.

Darmowa aplikacja LiveSports.pl – wyniki na żywo na Androida i na iOS jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników Twojej ulubionej drużyny albo ligi. W aplikacji tej znajdziesz wyniki 26 dyscyplin sportowych i ponad 3000 rozgrywek. Bądź na bieżąco z aktualnymi wynikami meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki i wielu innych popularnych dyscyplin sportowych. Bez względu na to czy Twoim ulubioną ligą jest Premier League, Primera Division, Bundesliga czy Serie A. Aplikacja LiveSports zawiera wyniki i relacje ich wszystkich razem z wynikami rozgrywek wszystkich krajów Europy oraz większości krajów świata.

livesports na żywo

Twórcy aplikacji LiveSports.pl – wyniki na żywo wykonali kawał dobrej roboty, tworząc produkt, który zachwyca jakością oraz prostotą łącząc w sobie intuicyjną nawigację, przejrzystość oraz świetny wygląd graficzny.

Biorąc pod uwagę ilość dyscyplin sportowych, które obejmuje aplikacja LiveSports.pl – wyniki na żywo, nie znajdziesz innej aplikacji, która mogłaby stanowić realną konkurencję. Czy znasz inną aplikację, w której znajdziesz wyniki 26 dyscyplin sportowych w jednym miejscu? Tylko w piłce nożnej mamy ponad 1000 rozgrywek, wiec możesz śledzić aktualne wyniki nawet tych niższych lig z krajów takich jak Ekwador, Chile czy Peru.

Aplikacja LiveSports.pl – wyniki na żywo dostarcza informacje w formacie, który jest już dobrze znany ponad 40 milionom użytkowników strony internetowej Livesports.pl Główne zadanie twórców aplikacji było bardzo oczywiste – przenieść pomyślnie funkcjonujący system ze strony internetowej do podobnej aplikacji. Posiadając tak dużą liczbę odbiorców serwisu internetowego i potencjalnych opinii, łatwiej było stworzyć produkt, który zadowoli miliony.

aplikacja livesports

Jeżeli aplikacja będzie miała dobre wsparcie techniczne ze strony twórców, możemy spodziewać się długotrwałego sukcesu. Potwierdzać to mogą przeprowadzone testy, które wyraźnie wskazują, że aktualizacja wyników na Livesports.pl jest jedną z najszybszych na rynku i bije na głowę większość konkurencji.

W erze smart fonów warto mieć taką aplikację i śledzić aktualne wyniki sportowe. Nie samą pracą żyje człowiek, a jeśli nie ma czasu na uprawianie sportu, to powinien chociaż być kibicem. W związku z tym zachęcam do pobierania aplikacji – ja już to zrobiłem.

Aplikację LiveSports.pl wyniki na żywo możesz pobrać klikając na link poniżej:

http://www.livesports.pl/mobile/

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.livesport.LiveSports_pl2

https://itunes.apple.com/pl/app/livesports-livescore/id751590008

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.