Opinie o Fortissio 2023: Przegląd platformy i informacje

Szukasz platformy handlowej, która spełni Twoje oczekiwania? Chcesz założyć konto tradera na bezpiecznej i godnej zaufania stronie? Ilość brokerów i ofert handlowych przyprawia Cię o zawrót głowy? Nie wiesz od czego zacząć? Chcesz wiedzieć, co udało nam się ustalić? Przeczytaj naszą recenzję Fortissio.

Szukasz platformy handlowej, która spełni Twoje oczekiwania? Chcesz założyć konto tradera na bezpiecznej i godnej zaufania stronie? Ilość brokerów i ofert handlowych przyprawia Cię o zawrót głowy? Nie wiesz od czego zacząć?

Jesteś we właściwym miejscu!

Postanowiliśmy sprawdzić, jakie usługi znajdziesz na platformie Fortissio. Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat brokera. Przeanalizowaliśmy oficjalną witrynę internetową oraz opinie klientów, które przeczytaliśmy na forach i tematycznych kanałach w mediach społecznościowych.

Chcesz wiedzieć, co udało nam się ustalić? Przeczytaj naszą recenzję Fortissio.

Co warto wiedzieć o platformie handlowej Fortissio?

Fortissio oferuje swoim klientom dwa rodzaje platformy handlowej: Fortissio Xcite Web oraz Xcite Mobile.

Pierwsza z nich to wersja przeglądarkowa z pełną ofertą handlową. Wsparcie dla użytkowników jest dostępne bezpośrednio z poziomu strony internetowej.

Wersja mobilna to rozwiązanie dla inwestorów, którzy preferują “handel w biegu”. To znaczy, że w każdej chwili, nawet podczas stania w kolejce do sklepu, mają dostęp do swoich transakcji, wiadomości rynkowych i wielu innych opcji. Aplikacja działa na wszystkich systemach i urządzeniach mobilnych.

Profesjonalne narzędzia handlowe Fortissio

Broker Fortissio oferuje szeroki pakiet narzędzi handlowych, które mogą wpłynąć na decyzje inwestycyjne. Handel kontraktami CFD może być łatwiejszy z wykresami, codziennymi powiadomieniami i wiadomościami o rynku.

Jednym z najpopularniejszych narzędzi finansowych na świecie jest Autochartist. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na codzienne, nieprzerwane analizowanie rynków. Przefiltrujesz ogromne ilości danych, zidentyfikujesz wzorce wykresów i będziesz mógł sprawdzić przewidywania dotyczące wzrostu cen.

Co ważne, Autochartist nie jest skomplikowanym narzędziem. Nawet początkujący traderzy mogą skorzystać z jego nieograniczonych możliwości.

Dodatkowe funkcje, takie jak kalendarz ekonomiczny, wykresy, wiadomości rynkowe i powiadomienia SMS to źródła informacji, z których dowiesz się o obecnej sytuacji na rynkach. Poznasz czynniki, które mogą wpłynąć na spadki lub wzrosty cen aktywów. Każdego dnia odbierzesz alert dotyczący najważniejszych wydarzeń. Dzięki temu możesz dostosować strategię handlową i podjąć decyzję dotyczącą kolejnych transakcji.

Ponad 230 instrumentów finansowych

Broker Fortissio oferuje możliwość handlu ponad 230 instrumentami finansowymi. Kontrakty CFD na waluty, kryptowaluty, towary, indeksy, ETFy, syntetyczne instrumenty pochodne są dostępne dla każdego inwestora, niezależnie od jego doświadczenia.

Szczegółowa tabela znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Fortissio.

Handel kontraktami CFD może wydawać się skomplikowany, ale to szansa na zyski. Przed pierwszą transakcją, warto dowiedzieć się więcej na temat tego rodzaju aktywów. Każdy inwestor powinien poszerzać swoją wiedzę.

Najczęściej wybieranym rodzajem aktywów są najpopularniejsze waluty, takie jak dolar amerykański, frank szwajcarski i euro. Wielu inwestorów wybiera także akcje firm o ugruntowanej pozycji na rynku.

Niektórzy handlowcy skupiają się na surowcach, które mogą okazać się dobrym pomysłem, zwłaszcza podczas niepewnej sytuacji na rynku. Wiele osób dywersyfikuje swoje portfele za pomocą złota, ropy naftowej, ale także towarów rolnych.

Czy oferta Fortissio nie wygląda obiecująco?

Dodajmy, że na platformie można handlować z zastosowaniem dźwigni finansowej. Maksymalna wysokość dźwigni dla klientów indywidualnych wynosi 1:30.

Pomoc dedykowanego zespołu wsparcia Fortissio

Ważną kwestią na każdej platformie, nie tylko handlowej, jest możliwość uzyskania pomocy od biura obsługi klienta. Profesjonalizm to drugie imię Fortissio, dlatego zespół wsparcia udziela odpowiedzi na pytania użytkowników w ekspresowym tempie.

Na stronie internetowej Fortissio znajdziesz wiele sposobów na kontakt z brokerem. Są tu numery telefonów, adresy e-mail, WhatsApp i formularz kontaktowy. Dodatkowo, w zakładce FAQ, znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania inwestorów.

Co ciekawe, obsługa Fortissio przeprowadza także bezpłatne szkolenia. Klienci poznają funkcje i działanie narzędzi rynkowych.

Możemy potwierdzić, że zespół Fortissio działa na najwyższym poziomie i pomaga w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie.

Fortissio proces rejestracji konta nowego użytkownika

Wielu użytkowników Fortissio jest zadowolonych z prostego procesu rejestracji konta nowego użytkownika. Formularz rejestracyjny nie wymaga wielu danych, wystarczą podstawowe informacje i dokument potwierdzający tożsamość.

Nowi klienci mogą skorzystać z wersji demo platformy. Na start otrzymują aż 5 chronionych transakcji. To oznacza, że nie stracą zainwestowanych pieniędzy, mogą tylko zyskać. Jeśli uda im się zarobić pieniądze, środki zostaną dopisane do ich salda depozytowego. To naprawdę świetna oferta, dzięki której poznasz możliwości platformy Fortissio. Ocenisz, czy spełnia twoje oczekiwania i czy jest dostosowana do twoich potrzeb.

Broker oferuje swoim użytkownik wiele rodzajów kont. Każde z nich ma inną kwotę wymaganego depozytu, inne promocje i inne możliwości.

Metody wpłat i wypłat na platformie brokerskiej Fortissio

Broker Fortissio umożliwia wpłaty i wypłaty za pomocą wielu metod. Są to karty kredytowe i karty debetowe, przelewy bankowe i e-portfele. Każda transakcja jest bezpieczna i chroniona.

Przygotowaliśmy listę dostawców płatności na platformie Fortissio:

 • Powercash 21 Ltd,
 • SafeCharge Ltd (Nuvei),
 • eMerchantPay Ltd,
 • Skrill Ltd,
 • Sofort Gmbh (Klarna),
 • PayPal Ltd,
 • Neteller (Skrill Ltd),
 • Przelewy24 (PayPro S.A),
 • Trust Payments Ltd (SecureTrading),
 • Transact Europe EAD,
 • Trustly Group AB.

Co warto wiedzieć przed wpłatą pierwszego depozytu? Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wpłata minimalnej kwoty. Pamiętaj, że podczas każdej inwestycji jesteś narażony na utratę środków. Zastanów się także, który sposób wpłaty będzie najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Użyta metoda będzie wykorzystana również do wypłaty środków, a od tego zależy czas przelewu.

Zespół Fortissio akceptuje zlecenia wypłat w ciągu 1 dnia roboczego. Czas może ulec wydłużeniu, jeśli zabraknie wymaganych dokumentów. Jeśli w trakcie zlecenia, posiadasz otwarte pozycje, kwota wypłaty może różnić się od tej wnioskowanej.

Fortissio licencjonowany i regulowany broker

Fortissio to bezpieczny i licencjonowany broker. Należy do Vie Finance A.E.P.E.Y. S.A. Działa zgodnie z MiFID II i innymi regulacjami Unii Europejskiej. Siedziba firmy znajduje się w Grecji i w Niemczech.

Inwestorzy mogą czuć się bezpiecznie, zarówno na samej stronie internetowej, jak i podczas handlowania aktywami. Firma jest nadzorowana i podlega regulacjom HCMC, CNMV, CONSOB, KNF, FI, CNB, BaFin i innych urzędów nadzorujących.

Fortissio działa w wielu krajach, a oficjalna witryna brokera jest dostępna w poniższych wersjach językowych: polskim, angielskim, włoskim, arabskim, niemieckim, greckim, hiszpańskim oraz szwedzkim. Strona jest szyfrowana i zabezpieczona przed atakami hakerskimi.

Jeśli chodzi o poziom bezpieczeństwa wpłat i wypłat, tu również możemy być pewni, że mamy pełną ochronę. Każda wpłata użytkownika jest księgowana na osobnym, bezpiecznym koncie. Dzięki temu depozyty klientów nie mieszają się ze środkami brokera.

Fortissio dba o poufność danych inwestorów. Nigdy nie przekaże ich podmiotom trzecim bez twojej wiedzy i zgody.

Warto wspomnieć, że broker należy do Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów. Co to oznacza dla zarejestrowanych inwestorów? Traderzy mogą w każdej chwili wypłacić swoje pieniądze. Jeśli Fortissio nie wywiąże się z umowy, klient może złożyć wniosek o odszkodowanie.

Co ciekawe, wysoki poziom bezpieczeństwa i pełną ochronę potwierdzają opinie wielu zadowolonych użytkowników.

Dlaczego broker Fortissio to dobry wybór dla wszystkich inwestorów?

 1. Pełna oferta platformy jest dostosowana do doświadczenia i wiedzy każdego inwestora, od początkujących po bardzo zaawansowanych handlowców.
 2. Pomoc techniczna i wsparcie klienta są dostępne z poziomu strony internetowej. Wiele metod kontaktu umożliwia szybkie uzyskanie odpowiedzi na nawet najbardziej trudne pytania.
 3. Platforma Fortissio jest dostępna w dwóch wersjach: przeglądarkowej (Xcite Web) oraz mobilnej (Xcite Mobile).
 4. Użytkownicy Fortissio otrzymują codzienne powiadomienia w formie SMS, zawierające informacje o istotnych wydarzeniach i ruchach na rynkach finansowych.
 5. Platforma jest zgodna z wszystkimi systemami i przeglądarkami internetowymi.
 6. Na Fortissio znajdziesz najlepsze narzędzia handlowe, które mogą znacząco poprawić twoje inwestowanie.
 7. Aktualności rynkowe są podawane w czasie rzeczywistym.
 8. Zlecenia wypłat są akceptowane w ciągu 1 dnia roboczego.
 9. Fortissio oferuje opcję szybkich płatności i wiele metod wpłat oraz wypłat.
 10. Narzędzie Autochartist jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Dzięki niemu przeprowadzisz analizę fundamentalną i techniczną, dostosujesz strategię handlową do obecnym warunków rynkowych i oszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne obserwacje i przetwarzanie danych.
 11. Fortissio to w pełni legalna, regulowana i bezpieczna platforma handlowa, działająca zgodnie z prawem europejskim.
 12. Masz pewność, że twoje pieniądze oraz dane osobowe są całkowicie bezpieczne.
 13. Proces rejestracji nie wymaga podawania wielu danych. Trwa tylko 5 minut.

Podsumowanie recenzji Fortissio

Fortissio to licencjonowany i regulowany broker online, z jedną z najbogatszych ofert handlowych na rynku. Traderzy znajdą tu wiele narzędzi i instrumentów finansowych.

Platforma jest przeznaczona dla inwestorów bez doświadczenia oraz zaawansowanych handlowców. Usługi są dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego użytkownika Fortissio.

Fortissio Xcite Web i Xcite Mobile to bezpieczne i łatwe w użyciu wersje platformy. Pierwsza z nich działa na przeglądarkach internetowych, a druga na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Opinie użytkowników, które znaleźliśmy w internecie, nie pozostawiają złudzeń. Fortissio to profesjonalny broker, dostosowany do umiejętności każdego inwestora.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.