infakt ambasador

Wieczne zarabianie przez polecanie – program partnerski Ambasador

Programy partnerskie stają się coraz bardziej popularne, a coraz więcej osób szuka okazji do uzyskania tzw. pasywnego dochodu. Polecamy różne usługi i produkty naszym znajomym otrzymując za to zazwyczaj jednorazową prowizję. Dlaczego więc nie polecać usług z wieczną prowizją? Chodzi o usługi księgowe i doradcze inFakt dzięki programowi partnerskiemu Ambasador.

Każdy z nas zna osoby, które prowadzą własne firmy, ponieważ z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej bądź samo zatrudnienie. W związku z tym każdy z nas może zarabiać dzięki programowi partnerskiemu Ambasador. Wszyscy początkujący przedsiębiorcy posiadają optymistyczne wizje rozwoju własnej działalności, jednak w praktyce zderzają się z biurokracją, która przytłacza oraz generuje koszty stałe. Jest to jeden z czynników, który sprawia, że wiele powstających firm upada już po pierwszym roku funkcjonowaniu na rynku.

Jednym z rozwiązań tego problemu może być automatyzacja firmowej księgowości, a co za tym idzie skupienie się na podstawowej działalności firmy i jej rozwoju. Automatyzacja ta dostępna jest pod postacią księgowości online, która jest tańsza niż tradycyjna, a przedsiębiorca ma dostęp dokumentów swojej firmy wszędzie tam, gdzie posiada dostęp do Internetu. Wystarczy kilka kliknięć, aby wystawić fakturę, rozliczyć się i wysłać dokumenty do ZUS czy Urzędu Skarbowego. Bez tracenia czasu na dojazdy i stanie w kolejkach. Jedną z pierwszych firm, która pojawiła się na rynku księgowości online jest inFakt, z którego usług korzysta już ponad 400 tyś. przedsiębiorców.

Jak działa program partnerski Ambasador?

Każdy Ambasador programu partnerskiego otrzymuje wieczną prowizję za polecenie którejś z usług inFakt. W sytuacji, gdy polecony przez niego klient zarejestruje się i dokona płatności, każdorazowo naliczana jest prowizja np. jeżeli polecony klient zarejestruje się i wykupi roczny abonament Programu do Fakturowania, a po roku go przedłuży Ambasador otrzyma prowizję dwukrotnie, za każdą sprzedaż. Dodatkowo każdy klient inFakt, który skorzysta z usług dzięki poleceniu Ambasadora otrzymuje specjalny rabat w wysokości 10%. Mamy więc sytuację win to win, ponieważ zarabia zarówno Ambasador (prowizja), jak i klient (rabat 10%).

Wysokość prowizji w Programie Ambasador

Programy (abonamenty roczne):

  • abonament Programu do Fakturowania – 66zł
  • abonament Programu do Księgowości – 144zł

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe OBR (abonamenty miesięczne, kwartalne lub roczne – prowizja wypłacana za każdy miesiąc):

  • pakiet Ryczałt – 8zł
  • pakiet Mini – 10zł
  • pakiet Standard – 15zł
  • pakiet Premium – 20zł.

Prowizja wypłacana jest za każde wykupienie oraz przedłużenie usługi.  Środki zgromadzone na koncie i widoczne w przejrzystym panelu Ambasadora na koncie w inFakcie, można wypłacić w każdym momencie. Należy tylko potwierdzić nr rachunku bankowego, na który mają zostać przelane. Wówczas z konta Ambasadora w aplikacji inFakt, zostanie automatycznie wygenerowana faktura i wysłana do inFaktu do opłacenia.

Jak zostać Ambasadorem?

Jest to bardzo proste. Aby zostać Ambasadorem wystarczy być już klientem inFaktu lub założyć nowe konto (pod tym linkiem: https://www.infakt.pl/polecaj-infakt), a następnie potwierdzić chęc zostania Ambasadorem. Od tego momentu można polecać usługi i zarabiać wieczną prowizję.

Każdy Ambasador posiada swój unikalny link do polecania, a w panelu udostępniona jest wygodna opcja automatycznego polecenia poprzez e-mail, Facebook oraz Messenger.

Czy warto być Ambasadorem inFakt?

Zasady są jasne i proste, a prowizja wieczna. Dodatkową zaletą jest szeroki wachlarz polecanych usług oraz ich rosnąca popularność. Werdykt: oczywiście, że warto.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.