co musi umieć facet

10 rzeczy, które powinien umieć każdy facet

Zewsząd słyszymy o pogłębiającym się kryzysie męskości, a na ulicy widać coraz więcej mężczyzn w obcisłych spodniach i różowych koszulkach, którzy bardziej przejmują się swoim wyglądem niż ich partnerki. Jeszcze kilkanaście lat temu byłoby to nie do pomyślenia, w związku z czym pragnę przedstawić subiektywną listę 10 rzeczy, które powinien umieć każdy facet.

1. Zarabiać pieniądze. Kiedyś facet musiał umieć polować, w dzisiejszych czasach polowanie polega na zarabianiu pieniędzy, które pozwalają na utrzymanie i wykarmienie rodziny.

2. Zapewnić bezpieczeństwo. Kolejny obowiązek faceta jako samca. Kobieta musi czuć się przy Tobie bezpieczna i wiedzieć, że może na Ciebie liczyć.

3. Podejmować decyzje. Jak wiadomo kobieta zmienną jest, Ty zaś musisz być zdecydowany i stanowczy, ponieważ wtedy pokazujesz swoją pewność siebie czym zyskujesz w jej oczach.

4. Majsterkować. Bez bicia przyznam, że nie nadaję się na złotą rączkę ani tym bardziej Boba budowniczego, jednak uważam, że każdy facet powinien umieć wykonać jakieś proste naprawy, powiesić obraz czy wymienić koło w samochodzie.

5. Sprawiać wrażenie, że wie co robi. W każdej sytuacji. Oczywiście lepiej jeśli faktycznie się na czymś zna, jeśli jednak nie, to powinien starać się maskować swoje braki i udawać pewność siebie.

6. Prowadzić samochód. Każdy facet powinien posiadać prawo jazdy. Przecież nie będziesz umawiał się z dziewczyną na randkę i czekał aż po Ciebie przyjedzie.

7. Sprzątać, prać, gotować. Zaskoczony? Przecież nie możesz dać ciała, gdy zostaniesz sam w domu.

8. Orientować się w terenie. Przecież nie chcesz pokazać, że nie wiesz gdzie jesteś i jak trafić do celu?

9. Tańczyć. Nie mam tu na myśli wygibasów prosto z klubu, ale taniec towarzyski. Nie każdy musi być drugim Maserakiem, ale podstawowe kroki należy znać.

10. Masaż. Gra wstępna to podstawa…

Oczywiście ta lista mogłaby być zdecydowanie dłuższa, jednak zachęcam do jej rozbudowywania w komentarzach. Niebawem tekst o rzeczach, które powinna umieć każda kobieta.

P.S.: Prośba do feministek o oszczędzenie mnie w komentarzach, ponieważ wiem, że według was wpis ten jest stereotypowy, a świat się zmienił….

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.