comperia bonus 7

Comperia Bonus 7 czyli 110 zł za założenie lokaty na 2,5%

Dziś wystartowała kolejna, siódma już edycja promocji Comperia Bonus. Tym razem do zgarnięcia mamy 100 zł za założenie konta osobistego Toyota Banku wraz z 130 dniową lokatą na 2,5%. Dodatkowo zarejestrować się możemy w programie moneyback (dający zwrot na stacjach paliw), za który dodatkowo zyskamy 10 zł bonusu. Razem otrzymujemy 110 zł i odsetki, co przekłada się na nawet 5,6% zysku z zainwestowanej kwoty.

Warunki promocji – 100zł za lokatę

Aby skorzystać z oferty Comperia Bonus 7 należy być nowym klientem Toyota Banku. Nowym, czyli takim, który od 14 maja 2015 do 24 października 2016 nie posiadał Konta Jedynego.Posiadanie innych rachunków nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to w pierwszej kolejności musimy udać się na stronę promocji i zarejestrować się. Następnie z wygenerowanego dla nas dedykowanego linku do 30 listopada musimy złożyć wniosek o Konto Jedyne oraz zawrzeć umowę (przez kuriera, może być już w grudniu). Przed złożeniem wniosku musimy również wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie przeprowadzanej promocji – chodzi o to, aby bank mógł legalnie poinformować firmę Comperia o zdobytej premii i numerze naszego konta do jej odbioru.

Sam warunek za który bank zapłaci nam 100 zł jest bardzo prosty: do 31 grudnia 2016 należy założyć lokatę lub lokaty Plan Depozytowy na 130 dni dla kwoty min. 10 000 zł. Gdyby ktoś chciał lokować więcej, to warto wiedzieć, że oprocentowanie lokaty wynosi 2,5%, a lokat tego typu można założyć maksymalnie 10 (po maksymalnie 10 000 zł każda).

Co istotne: saldo lokaty w wysokości 10 000 zł musimy utrzymać przynajmniej przez 70 dni od jej założenia. Mówiąc po naszemu: nie możemy jej zerwać (jeśli założyliśmy jedną). Z resztą to i tak się zbytnio nie opłaca – tracimy w końcu odsetki.

Premia dodatkowa – 10 zł za rejestrację w moneyback

Oprócz wspomnianej już premii gwarantowanej w wysokości 100 zł do wzięcia jest także bonus dodatkowy. To bardzo łatwe do zdobycia 10 zł. Aby ta kwota także wpadła na Twe konto (również w terminie do 14.04.2017 r.) należy:
  • do 31.12.2016 r. zarejestrować się w bankowej promocji „Tankuj korzyści do pełna” (jest to możliwość uzyskiwania nawet 10-procentowego zwrotu za płatności kartą na stacjach paliw)
  • wypełniając formularz rejestracyjny wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Sama rejestracja do niczego nie obliguje. Aby uzyskać premię dodatkową w wysokości 10 zł nie ma potrzeby wykonywania płatności kartą czy wykazywania się jakąkolwiek inną aktywnością.

Wypłata premii

O przyznaniu premii i premii dodatkowej organizator promocji poinformuje nas do 24 marca 2017 za pomocą wiadomości e-mail. Same premie zostaną przelane do 14 kwietnia 2017. Co ciekawe w tej promocji nie musimy pilnować skrzynki w celu wpisania swojego numeru konta.

Ile kosztuje posiadanie Konta Jedynego?

Konto Jedyne to rachunek, który może nasz kosztować 2,49 zł miesięcznie jeśli nie wykonamy płatności kartą na kwotę min. 400 zł. Z tego też powodu nie opłaca się za bardzo uruchamiać konta bez karty, gdyż niewiele to zmieni. Samo posiadanie karty jest już darmowe, a dodatkowo możemy wtedy korzystać z trzech darmowych wypłat z bankomatów (każda kolejna wypłata to 4,50 zł).

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.