Jak wdrożyć płatności BlueMedia w swoim sklepie internetowym?

Swobodna i wygodna modyfikacja oferty sklepu pod Twoje potrzeby i specyfikę grupy odbiorczej, bezpieczne transakcje online, szeroki wybór różnorodnych metod płatności, wiele przydatnych narzędzi do zarządzania sklepem online oraz analiza sprzedaży – zdecydowałeś się na kompleksową ofertę BlueMedia dla swojego sklepu internetowego i zastanawiasz się, jak wdrożyć wygodą bramkę płatności? Zrobisz to w kilku prostych krokach!

Wdrożenie wygodnych płatności dla Twojego e-sklepu!

Prowadzisz sklep internetowy oparty na rozwiązaniu open-source? W takim razie rozwiązanie płatności WooCommerce jest dla Ciebie! Ten wygodny system dedykowany platformom e-commerce open-source umożliwi wprowadzenie szerokiej palety rozwiązań płatniczych na Twojej stronie internetowej, a także umożliwi Ci szybką wypłatę środków wpłaconych przez klienta, który złożył zamówienie w sklepie. Jak jednak przygotować się do procesu wdrożenia płatności WooCommerce? Zadbaj o kompletną ofertę, opisy oraz zdjęcia oferowanego asortymentu, a także treści we wszystkich zakładkach swojego e-sklepu. Kolejną kwestią jest stworzenie regulaminu sklepu, a także rozważenie, jakie metody płatności będą oferowane oraz jakie karty płatnicze akceptowane. Po takim przygotowaniu samo wdrożenie płatności BlueMedia to pobranie i aktywacja wtyczki – w kilku krokach zyskujesz więc kompleksową ofertę płatności dla swoich klientów!

WooCommerce – dostęp do najpopularniejszych metod płatności

BLIK, Pay by Link, Portfel Google, szybkie przelewy czy też wiele innych popularnych metod płatności – z WooCommerce klienci mają dostęp do szerokiej gamy różnych rozwiązań, co bez wątpienia zwiększa atrakcyjność Twojej oferty. Moduł WooCommerce to także pełna wygoda dla właściciela sklepu internetowego, który ma dostęp do takich funkcji, jak: obsługa powiadomień, zarządzanie wieloma sklepami jednocześnie czy też obsługa zakupów bez rejestracji. Odwiedź BlueMedia.pl i dowiedz się więcej o bezpiecznym, a także niezwykle praktycznym module WooCommerce!

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.