Najlepszy robot na giełdzie kyprtowalut + konkurs

Mimo że bitcoin nie jest pieniądzem fiducjarnym, przez wielu ludzi na całym świecie traktowany jest jako waluta. Niektórzy też kupują bitcoiny w ramach osobistych inwestycji – wtedy kryptowaluta staje się aktywem. Zarówno aktywami, jak i walutami, można handlować na giełdzie, ale czy i w kontekście bitcoina jest to możliwe?

Czym jest giełda kryptowalut?

Podobnie jak w przypadku akcji lub towarów, zdecydowana większość obrotu na rynku kryptowalutowym odbywa się poprzez giełdy. Nie posiadają one jednak fizycznego miejsca wymiany handlowej – są wirtualne i całkowicie zdecentralizowane (podobnie jak w przypadku rynku Forex). Zapewniają dostęp do szeregu najważniejszych informacji rynkowych – wartości poszczególnych wirtualnych monet, wyceny, trendów, wolumenów i tym podobnych.

Giełdy są niezwykle istotne dla każdego inwestora wirtualnych walut, niezależnie od jego poziomu zaawansowania. Są tworzone w taki sposób, aby spełniać potrzeby unikatowej, podwójnej charakterystyki branży. Dopasowane są zarówno do oczekiwań traderów posiadających doświadczenie i wiedzę z tradycyjnych rynków oraz do początkujących inwestorów, którzy nigdy wcześniej nie inwestowali na tradycyjnej giełdzie.

Czym jest robot Bitcoin?

Rynek kryptowalutowy oferuje bardzo duże możliwości i przynosi spore zyski. Bywa jednak nieprzewidywalny. Inwestorzy muszą nieustannie liczyć się z wysokim ryzykiem. Tylko najlepsi handlarze potrafią zapanować nad emocjami i przeprowadzić najkorzystniejsze działania handlowe. Nawet oni nie są jednak w stanie przewidzieć każdego zdarzenia. Rozwiązaniem tego problemu może być skorzystanie z trading bota (polecam Bot-Bitcoin). Tego rodzaju narzędzie podejmuje decyzje handlowe na podstawie szczegółowych analiz. Bot handlowy odpowiada przy tym za pełną automatyzację transakcji kryptowalutowych.

Zalety Botów Tradingowych

– Trading bot automatyzuje proces kupna i sprzedaży kryptowalut. Może to robić częściowo lub całkowicie.

– Łatwa rejestracja i handel kryptowalutwami

– Zadaniem oprogramowania jest wybór najkorzystniejszych działań inwestycyjnych. W tym celu bot do kryptowalut wykorzystuje zgromadzone przez algorytm dane statystyczne.

– W porównaniu do tradycyjnej metody pozyskiwania informacji oprogramowanie znacznie wydajniej monitoruje zmiany cen na rynku kryptowalut.

– Korzystanie z kryptobota niweluje konieczność rejestrowania się na giełdach kryptowalutowych.

– Ustawienia systemu dostosować można optymalnie do indywidualnie obranych strategii. Rozwiązanie ogranicza wykonywanie powtarzalnych i nużących czynności. Oszczędza tym samym czas inwestora.

Rynek kryptowalut ulega ciągłym zmianom. Rozwój technologii pozwolił na stworzenie wyjątkowo funkcjonalnych i wydajnych platform. Robot handlowy musi być jednak na bieżąco udoskonalany i unowocześniany. Poszczególne systemy działają w oparciu o własne algorytmy. Znacząco zwiększa to szanse inwestorów na zysk.

Konkurs

Na koniec obiecany konkurs organizowany przez Bot-Bitcoin. Aby wziąć udział w loterii wystarczy się zarejestrować i zasilić konto minimum 50zł. Do wygrania Tesla Moodel 3, 10x Iphone12 oraz 3x wycieczka do Paryża dla 2 osób. Wiecej tutaj Bot-Bitcoin konkurs.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.