Proste fakturowanie ze znanymi programami

Wystawianie faktur to czynność, która towarzyszy przedsiębiorcy codzienne. Szczególnie jest to widoczne w firmach produkcyjnych i handlowych. Właściciele prowadzonych biznesów mogą przygotowywać dokumenty samodzielnie bądź zlecać to swoim pracownikom. Czy istnieją jednak programy, które pozwalają fakturować kilku osobom w tym samym czasie? Owszem i są to oprogramowania zaproponowane przez firmę MEGA-TECH.

Opcja wielostanowiskowa w programach do faktur

Programy do wystawiania faktur, które oferuje firma MEGA-TECH to podstawowy Faktura Small Business i bardziej rozbudowany Faktura Small Business Handel. Drugi program został zbudowany w oparciu o funkcje wykorzystywane w programie FSB i wzbogacony o moduł magazynowy, który pozwala zarządzać towarami w magazynie i nie tylko. Oba programy umożliwiają pracę wielostanowiskową. Rozwiązanie to pozwala na wystawianie faktur w jednym czasie przez pracowników na różnych stanowiskach. Wprowadzane dane są widoczne online dla pozostałych korzystających, dlatego nie ma obaw np. o duplikację dokumentów. Wszystko jest możliwe dzięki wspólnej bazie danych.

Prostota i funkcjonalność przede wszystkim

Program do faktur Faktura Small Business jest bardzo prosty w obsłudze i wyposażony w wiele przydatnych opcji. Jego przejrzysty interfejs sprawia, że poradzi sobie z nim każdy użytkownik komputera. Szybko można w nim przygotować faktury VAT, bez VAT, faktury proforma, korekty i inne dokumenty jak np. paragon fiskalny czy plik JPK. Drugi program do fakturowania z magazynem (FSBH) cechuje się także prostotą i funkcjonalnością. Dodatkowo umożliwia zarządzania stanami magazynowymi, kontrolę braków, przeprowadzanie inwentaryzacji czy przygotowanie dokumentów magazynowych takich jak: PZ, WZ, PW, MM i RW.

Dostosowanie do obowiązujących przepisów

Fakturowanie z FSB i FSBH pomaga w przygotowaniu dokumentów zgodnych z obowiązującymi regulacjami. Producent dba o terminowość aktualizacji wprowadzanych z uwagi na nowelizacje prawne w zakresie wystawiania faktur czy sugestie użytkowników. Oba programy pozwalają np. na przygotowanie plików JPK.

Jak szybko i prosto wystawiać dokumenty w firmie? Odpowiedź znajduje się w dobrych program specjalnie do tego stworzonych. Fakturowanie z pewnością upraszczają programy od MEGA-TECH. Każdy przedsiębiorca chcący fakturować powinien sprawdzić przygotowane opcje, tym bardziej że jest to możliwe całkowicie bezpłatnie!

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.