umiejętności kobiety

10 rzeczy, które powinna umieć każda kobieta

Zgodnie z tym co obiecałem w artykule pt. „10 rzeczy, które powinien umieć każdy facet„, dziś przedstawię czynności, które według mnie powinna umieć wykonać każda kobieta. Stworzenie tego zestawienia okazało się o wiele trudniejsze niż w przypadku facetów, może dlatego, iż sam jestem facetem. Zaczynamy!!

1. Zająć się dzieckiem. Oczywiste jest, że w związku należy sobie pomagać, co sprawia, że facet również zajmuje się dziećmi, jednak to do kobiety należy głównie opieka nad potomstwem. Więc każda powinna umieć przewijać, kąpać, a potem nauczyć tego swojego faceta.

2. Słuchać. Kiedy facet dzieli się swoimi problemami kobieta powinna umieć go wysłuchać, w innym wypadku może zacząć sobie szukać innej osoby, która go zrozumie.

3. Zrobić coś z niczego. Tzw. dania na szybko, nie musi być mistrzem kuchni, ale powinna umieć przygotować coś szybkiego dla siebie i swojego faceta.

4. Malować się. Niby oczywiste, ponieważ każda to robi, jednak idąc ulicą można zaobserwować jak wiele kobiet ma problem z wykonaniem właściwego makijażu.

5. Rozróżniać kierunki. Nic tak nie irytuje, jak kobieta, która myli prawą i lewą stronę. Przecież to niebezpieczne ;)

6. Uwieść mężczyznę. Nie poderwać, ale uwieść, jeżeli już ten do niej podejdzie. Sprawić, że będzie chciał już z nią zostać.

7. Tańczyć. Punkt ten dotyczył również mężczyzn. Każdy chce jakoś wypaść ze swoim partnerem na imprezie.

8. Zrobić dobre wrażenie. Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, dobrze więc jeśli kobieta, którą komuś przedstawiamy potrafi wywrzeć dobre wrażenie.

9. Dysponować pieniędzmi. Ważne w związku, ponieważ wtedy facet jest pewien, że może jej zaufać i powierzyć wspólne środki.

10. Dbać o domowe ognisko. Wiadome jest, że facet potrzebuje kobiety, która sprawi, że w jego życiu będzie więcej emocji, ciepła, a w domu będzie widać kobiecą rękę.

Masz coś do dodania? Zachęcam do uzupełniania listy i dyskusji w komentarzach.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.