vouvher do allegro

Okazja: Voucher 400zł do wykorzystania na Allegro w prezencie

Citibank nie ustaje w promowaniu darmowej karty kredytowej i za jej wyrobienie daje nagrodę gwarantowaną. Tym razem jest to voucher 400zł do wykorzystania na Allegro.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć mogą osoby, które nie posiadają oraz co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja III” i zdobyć tytułową nagrodę o wartości 400 zł należy:

  • gdy zadzwoni konsultant banku złożyć wniosek o kartę;
  • kurierowi, który dostarczy dokumenty do podpisu, przekazać dokument potwierdzający zadeklarowane dochody;
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank do Ciebie odeśle):
    • co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz
    • wykonać płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł (można to zrobić jedną lub wieloma transakcjami, w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; muszą to być płatności – do wymaganej kwoty nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie)

I to już wszystko jeśli chodzi o wymogi banku. Za spełnienie tych dość prostych warunków otrzymasz gwarantowaną nagrodę.

Wykorzystaną kwotę z karty spłacić możesz jeszcze w okresie bezodsetkowym co oznacza, że oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką wydasz za pomocą karty. Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banki. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, bank nie naliczy bowiem odsetek, ani jakichkolwiek opłat – więcej na temat karty piszę nieco niżej.

Voucher otrzymasz za pośrednictwem poczty wewnętrznej w bankowości internetowej Citibanku. Nastąpi to do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher ma być ważny przez 4 miesiące – będzie go można wykorzystać jednorazowo podczas zakupów na Allegro.pl.

Kto może wnioskować o kartę w Citibanku?

Od osoby wnioskującej o kartę kredytową bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:

„wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”

Źródłami dochodu akceptowanymi przez bank są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Weź udział w promocji i zdobądź 400 zł do wykorzystania na Allegro

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oferty

Citibank oferuje różnego rodzaju karty kredytowe, ale najlepszą będzie bez wątpienia karta Citi Simplicity. Bank nie pobiera opłat zarówno za jej wydanie, jak i za użytkowanie (nie ma opłaty rocznej, ani miesięcznej i to bez jakichkolwiek warunków do spełnienia!).

W rozmowie telefonicznej przy okazji składania wniosku o kartę warto jedynie dopilnować kwestii, by nie uruchamiać dodatkowych usług czy produktów, bo one na potrzeby promocji nie są wymagane. Dostęp do bankowości internetowej jest darmowy i można go uzyskać posiadając samą kartę kredytową (bez konieczności otwierania konta osobistego). Przy kartach kredytowych Citibanku zdarzało się również włączanie dostępu do usługi CitiPhone (zbędnej, a kosztującej 6 zł miesięcznie). Z usługi tej można zrezygnować. Wtedy nie mając żadnych opłat za kartę, a spłacając wykorzystane środki z karty w terminie bezodsetkowym (do 56 dni) faktycznie można mówić o zysku „na czysto” z promocji w wysokości równej wartości vouchera, czyli o 400 zł.

Weź udział w promocji i zdobądź 400 zł do wykorzystania na Allegro

Przeczytaj także: Ranking darmowych chwilówek

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.