comperia bonus

Ułóż sobie wymarzone konto

Na rynku pojawiła się oferta specjalna, która powinna zainteresować nas wszystkich. Otóż pewien nieznany bank, być może nowy podmiot na rynku w ramach swoich działań marketingowych przygotował ofertę, która polega na wypełnieniu krótkiej ankiety dotyczącej naszego wymarzonego konta osobistego.

Ankieta bada nasze preferencje, a pytania (odpowiadamy tak lub nie, co sprawia, że zajmuje nam to kilka sekund) dotyczą opłat i cech wymarzonego konta osobistego. Po uzyskaniu odpowiedzi w ciągu 20 dni bank przedstawi nam ofertę takiego konta osobistego zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami.

Co najważniejsze wypełnienie tej krótkiej ankiety nie zobowiązuje nas do założenia takiego konta, ale jeśli zdecydujemy się to zrobić otrzymamy nagrodę. W ramach prezentu bank umożliwi nam założenie lokaty terminowej z oprocentowaniem w wysokości 6% w skali roku, a więc przewyższającym wszystkie dostępne na rynku lokaty.

Gdy bank przedstawi nam swoją ofertę konta, wtedy dopiero poznamy jaki to podmiot. Sam jest tego ciekaw, w związku z czym już wypełniłem ankietę, ponieważ jeśli oferta będzie korzystna chętnie założę zarówno konto, jak i lokatę. Zachęcam wszystkich do wypełnienia ankiety i zapoznania się z ofertą, ponieważ do niczego nas to nie zobowiązuje. Należy się jednak spieszyć, ponieważ oferta jest dostępna tylko w lutym.

P.S.: Wiemy już, że ofertę przygotował Raiffeisen Polbank, szczegóły w artykule Wymarzone konto – ujawniamy promocję.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.