comperia bonus

Ułóż sobie wymarzone konto

Na rynku pojawiła się oferta specjalna, która powinna zainteresować nas wszystkich. Otóż pewien nieznany bank, być może nowy podmiot na rynku w ramach swoich działań marketingowych przygotował ofertę, która polega na wypełnieniu krótkiej ankiety dotyczącej naszego wymarzonego konta osobistego.

Ankieta bada nasze preferencje, a pytania (odpowiadamy tak lub nie, co sprawia, że zajmuje nam to kilka sekund) dotyczą opłat i cech wymarzonego konta osobistego. Po uzyskaniu odpowiedzi w ciągu 20 dni bank przedstawi nam ofertę takiego konta osobistego zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami.

Co najważniejsze wypełnienie tej krótkiej ankiety nie zobowiązuje nas do założenia takiego konta, ale jeśli zdecydujemy się to zrobić otrzymamy nagrodę. W ramach prezentu bank umożliwi nam założenie lokaty terminowej z oprocentowaniem w wysokości 6% w skali roku, a więc przewyższającym wszystkie dostępne na rynku lokaty.

Gdy bank przedstawi nam swoją ofertę konta, wtedy dopiero poznamy jaki to podmiot. Sam jest tego ciekaw, w związku z czym już wypełniłem ankietę, ponieważ jeśli oferta będzie korzystna chętnie założę zarówno konto, jak i lokatę. Zachęcam wszystkich do wypełnienia ankiety i zapoznania się z ofertą, ponieważ do niczego nas to nie zobowiązuje. Należy się jednak spieszyć, ponieważ oferta jest dostępna tylko w lutym.

P.S.: Wiemy już, że ofertę przygotował Raiffeisen Polbank, szczegóły w artykule Wymarzone konto – ujawniamy promocję.

Podobne

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.

6 comments

 1. Jeśli ktoś nam „daje” coś więcej niż mogą dać wszyscy inni to właśnie to powinno uruchomić naszą czujność.
  Pracując na etacie nie warto posiadać konta w banku.

  1. Konto w banku jest potrzebne w tych czasach. Otrzymuje Pan na nie wynagrodzenie, a potem może wygodnie dysponować środkami. To, że dają więcej to akcja promocyjna i tak nie będzie zawsze, ale jednak warto skorzystać. A jeśli nawet nie skorzystać to przekonać się chociaż co nam zaoferują, ponieważ nie musimy tej oferty przyjmować. Wypełnienie ankiety do niczego nie zobowiązuje.

 2. Zalatuje mi to jakimś przekrętem. Jak mam komuś podawać jakiekowliek dane jak nie wiem kto to jest. Skąd pewność, że to bank a nie jakaś pralania brudej kasy z drugiego końca świata.

  1. Dobrze, że jest Pan tak czujny, jednak w tym przypadku rekomenduję, że jest to sprawdzona oferta. Potwierdza ją również tak uznana marka jak comperia.pl. Ten bank nie chce ujawniać w tej chwili swojej tożsamości, ponieważ to wyróżnia jego kampanię marketingową. Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było. Co do ujawniania danych to podajemy tylko adres email i numer telefonu, żeby potem bank mógł nam przedstawić swoją ofertę w ciągu 20 dni od wypełnienia ankiety. Email można utworzyć specjalny dla tej okazji. Gdy bank przedstawi nam swoją ofertę wtedy również poznamy jaki to podmiot. Oczywiście bez żadnych konsekwencji możemy tę ofertę odrzucić.

 3. Ta „promocja” to moim zdaniem najzwyklejsze w świecie tanie pozyskiwanie danych, które później się drogo sprzeda.
  Zgadzamy się na kontakt z WSZYSTKIMI PARTNERAMI handlowymi organizatora, a w zamian ktoś nam złoży ofertę. Stawiam dolary przeciw orzechom, że będzie to oferta niezbyt korzystna – z lojalką/ wysokimi opłatami lub coś w ten deseń. Prawdopodobnie będzie to jeszcze jakiś malutki, niewiarygodny bank, któremu nie odważę się powierzyć większych pieniędzy.
  Organizator promocji nie ma żadnych ograniczeń w dysponowaniu naszymi danymi kontaktowymi. Może je teoretycznie sprzedać takiej ilości podmiotów, że telefon nam się będzie urywał :p
  ps. Ja się wpisałem – nawet lubię spławiać telemarketerów:D
  ale zainteresowani powinni mieć świadomość, że nic za darmo.

  1. Nie jestem w stanie teraz Panu powiedzieć jaki to bank, bo nikt tego nie wie. Co do udostępniania danych to niestety robimy to ciągle, szczególnie osoby aktywne w internecie (rejestracja gdziekolwiek zazwyczaj łączy się ze zgodą na udostępnienie danych osobowych). Wydaje mi się jednak, że mały bank nie byłby w stanie dać tak konkurencyjnej oferty co do lokaty. Również wypełniłem i jak tylko poznam ofertę to napiszę o tym artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.