comperia bonus

Wymarzone konto – ujawniamy promocję

Jakieś dwa tygodnie temu przedstawiałem ofertę banku X dotyczącą wymarzonego konta osobistego. Zachęcałem wtedy do wypełnienia ankiety, ponieważ gwarantowała ona otrzymanie oferty specjalnej. Dziś wiemy już, że bankiem, który przygotował tę ofertę jest Raiffeisen Polbank. Jak wygląda oferta?

Otóż, Raiffeisen Polbank oferuje nam możliwość otwarcia wymarzonego konta osobistego, które posiada następujące zalety. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku. Nie ponosimy żadnych opłat za:

– prowadzenie wymarzonego konta osobistego,

– prowadzenie wymarzonego konta lokacyjnego,

– wypłaty z bankomatów na terenie całego kraju,

– zlecenia stałe,

– polecenia zapłaty,

– wpłaty w kasie i w wpłatomatach,

– zmianę dotychczasowego konta na konto wymarzone.

Wymarzone konto Raiffeisen Bank jest oprocentowane, a wysokość tego oprocentowania wzrasta wraz ze wzrostem ilości środków na koncie. Oprocentowanie obowiązuje od samego początku, a policzyć je można na podstawie zmiennej stopy referencyjnej NBP oraz stałego mnożnika banku. Na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

– od 0 do 3 000 zł – stopa referencyjna NBP x 0,25 = 0,5%

– od 3 000,01 do 10 000 – stopa referencyjna NBP x 0,75 = 1,5%

– od 10 000,01 – stopa referencyjna NBP x 1 = 2%

Z usług banku można korzystać przy wykorzystaniu bankowości internetowej lub mobilnej. W ramach konta przysługuje nam możliwość otwarcia 3 miesięcznej lokaty terminowej z oprocentowaniem w wysokości 4% w skali roku. Jednak każdy, kto w lutym wypełnił ankietę, a następnie otworzy wymarzone konto będzie miał możliwość założenia lokaty z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 6% w skali roku.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.