Zakupy w aplikacji moblinej – wygoda i szybkość gdziekolwiek jesteś

Obecnie już ok 20% Polaków robi zakupy online przynajmniej raz w tygodniu. Wraz z upływem czasu prawie każdy aspekt naszego życia ulega cyfryzacji, a preferencje oraz przyzwyczajenia zakupowe wiodą w tym prym. Według najnowszych opinii różnych specjalistów badających trendy zakupów internetowych w ciągu najbliższych 10 lat liczba dokonywanych zakupów mobilnych wzrośnie w skali globalnej do ok 40%.

Największymi zaletami zakupów mobilnych są:

– wygoda i oszczędność czasu – odległość straciła znaczenie, a zakupy można robić z każdego miejsca, nawet bardzo oddalonego od najbliższego sklepu. Stanie w kolejce to już przeszłość – dodanie produktów do wirtualnego koszyka zajmuje kilka chwil;

– bezpieczna płatność – stosowanie się do szeregu zabezpieczeń stosowanych obecnie przez aplikacje i banki gwarantuje w pełni bezpieczne dokonywanie transakcji finansowych;

– personalizacja preferencji – uzyskane za pośrednictwem big data dane na temat klientów, umożliwiają firmom dostosowanie oferty do ich preferencji, dzięki czemu trafia ona dokładnie w konkretne gusta;

– promocje – dzięki mobilności urządzeń, możliwe jest dużo szybsze reagowanie na wszelkie obniżki cenowe;

Nieustający rozwój technologiczny sprawia, że coraz więcej rzeczy znajduje się w zasięgu naszej ręki. Telefony komórkowe służą nam już nie tylko do prowadzenia rozmów telefonicznych, ale również do oglądania filmów, czytania książek, obsługi rachunków bankowych i wielu innych aktywności. Wielu z nas z pewnością bardzo cieszy możliwość dokonywania zakupów poprzez aplikacje mobilne. Pozwala to oszczędzić mnóstwo czasu traconego na bieganie po sklepach i galeriach handlowych. W dowolnym miejscu wchodzimy w aplikację i bez większego problemu kupujemy to co chcemy.

Jedną z aplikacji zakupowych jest aplikacja Allegro umożliwiająca dostęp do najpopularniejszej polskiej platformy aukcyjnej. Pozwala na wygodne korzystanie z Allegro na telefonach komórkowych, smartfonach i tabletach, dzięki czemu szybko i wygodnie przejrzymy i kupimy interesujące nas przedmioty. Dostęp do aplikacji Allegro jest oczywiście darmowy i można ją pobrać z Internetu.

Aplikacja Allegro to mobilny dostęp do niezliczonej ilości produktów na Twoim Androidzie, aukcje, licytacje i szybkie zakupy w jednym – możesz z niej korzystać jak chcesz i skąd chcesz, prosto i wygodnie. Prosta w obsłudze, intuicyjna wyszukiwarka pomoże znaleźć Ci wszystko, czego szukasz, a system bezpiecznych płatności umożliwi Ci szybką finalizację transakcji za pomocą karty, przelewu, BLIK lub Android Pay. Nie dysponujesz potrzebną kwotą a chcesz skorzystać z wyjątkowej okazji już teraz? Aplikacja Allegro umożliwia spłatę za pomocą rat – bez wysyłania dokumentów, w całości online, z decyzją w kilka minut.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.