comperia bonus

Darmowa gotówka dla wszystkich – sprawdzona promocja

Nie wierzysz, że możesz otrzymać coś za darmo? Uważasz, że w tym kraju za darmo możesz dostać, ale po głowie? W sumie to masz rację, ponieważ wspomniany bonus otrzymasz dopiero po otwarciu wymarzonego konta w Raiffeisen. O zaletach tego konta pisałem w artykule Wymarzone konto – ujawniamy promocję. Dziś ta oferta jest jeszcze lepsza, ponieważ w ramach Comperia Bonus 3 otrzymasz 55zł za założenie konta osobistego oraz dodatkowe 10zł za otwarcie w jego ramach 3 miesięcznej lokaty. Jest to znakomita okazja do uzyskania łatwych pieniędzy. Jak wiesz polecam tylko sprawdzone i bezpieczne oferty z których sam korzystam. Jesteś zainteresowany?

Komu polecam wymarzone konto?? Wszystkim!! A w szczególności:

• osobom, które cenią sobie luz, a nie chcą być więźniami wymagań stawianych przez bank. Kiedy wiele innych banków oczekuje comiesięcznych określonych wpływów na konto albo odpowiedniej aktywności w korzystaniu z karty (nawet do 1 tys. zł!), Raiffeisen Polbank oferuje bezwarunkowo za darmo m.in. korzystanie z konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, przelewy internetowe czy wpłaty gotówki w oddziale, a kartę za 3 zł miesięcznie. • tym, którzy nie tolerują kolejnych zmian w Tabeli Opłat i Prowizji. Raiffeisen Polbank daje gwarancję na zawsze darmowego prowadzenia rachunku, brak opłat za wypłaty z bankomatów na terenie całego kraju, czy za wpłaty gotówkowe w oddziale.

• osobom ceniącym bezpieczeństwo. Posiadacze karty do Wymarzonego Konta Osobistego za darmo korzystają z ubezpieczeń: „Podróż bez zmartwień oraz „Pomoc medyczna, Pomoc domowa, Pomoc drogowa”.

• oszczędzającym. Choć generowanie odsetek to domena lokat czy rachunków oszczędnościowych, Raiffeisen Polbank daje zarobić także na Wymarzonym Koncie Osobistym. Oprocentowanie zależy od stawki referencyjnej NBP, w marcu sięga 2 proc. dla kwot od 10 tys. zł. 2 proc. to mało? Sorry, taki mamy klimat ;). Zresztą to i tak więcej niż oprocentowanie większości krótkoterminowych lokat czy kont oszczędnościowych.

• pragnącym oszczędzać więcej. Na darmowym oszczędnościowym Wymarzonym Koncie Lokacyjnym, które można dodatkowo założyć, zarabia się nawet do 2,40 proc. w skali roku.

• pragnącym oszczędzać najwięcej. Klienci mają możliwość z poziomu smartfonu założyć 3-miesięczną Lokatę Mobilną aż na 4 proc. w skali roku.

A gdzie bonus?? Co musisz zrobić?

Wystarczy, że w okresie od 11 marca do 15 kwietnia wyślesz wniosek o otwarcie Wymarzonego Konta Osobistego w ramach promocji Comperia Bonus, i do 30 kwietnia podpiszesz umowę z Raiffeisen Polbank, otrzymasz gwarantowaną premię pieniężną w kwocie 55 zł. Suma ta zostanie przelana na Wymarzone Konto najpóźniej 29 maja br.

55 zł to za mało? Nie ma problemu! W prosty sposób można zgarnąć kolejne 10 zł. Co musisz zrobić? Założyć Lokatę Mobilną. Jej oprocentowanie to aż 4 proc. w skali roku, co nawet bez bonusu stawia się na podium najlepszych lokat kwartalnych na rynku. Nawet przy minimalnym wkładzie, czyli 1 tys. zł zyski z lokaty wraz z bonusem wyniosą 18,10 zł. Standardowo z tysiąca złotych tyle dałaby na rękę lokata na 9 proc.

Podsumowując – co musisz zrobić by otrzymać bonus?
• zakładasz Wymarzone Konto Osobiste w ramach promocji -> dostajesz 55 zł + comiesięczne odsetki z rachunku
• zakładasz Wymarzone Konto Osobiste i Lokatę Mobilną na którą wpłacasz 1-10 tys. zł -> dostajesz 65 zł + odsetki z lokaty (od 8,10 zł do 81 zł) + comiesięczne odsetki z rachunku

Szybko licząc, zakładając Wymarzone Konto Osobiste i Lokatę Mobilną, i na każde z nich wpłacając po 1 tys. zł, łącznie po 3 miesiącach masz 74 zł. Wiesz, ile musiałaby być oprocentowana zwyczajna trzymiesięczna lokata, żeby z 2 tys. zł uzyskać taką stopę zwrotu? Około 18 procent, a to raczej nierealne.

To już koniec? Oczywiście, że nie!! Ostatnia okazja to konkurs dla kreatywnych czytelników. Jeżeli stworzysz hasło reklamowe promocji Comperia Bonus oraz podzielisz się nim na Facebooku na profilu Comperia.pl, to weźmiesz udział w walce o  iPada Mini 16 GB wifi lub zegarek Smartwatch LG.

Wymarzone Konto Osobiste w promocji jest Comperia Bonus dostępne dla pełnoletnich osób, które przynajmniej od początku 2015 r. NIE są posiadaczami, współposiadaczami rachunku w Raiffeisen Polbank.

O Autorze 

Finansista, który pokazuje ludziom na co zwrócić uwagę w kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem, czyli jak świadomie poruszać się w świecie finansów.